Kaltenbach Henrik: A sportrepülő könyve. Az előszót Czirmay Zoltán főfelügyelő, a haderőn kívüli motoros repülő előképzés vezetője írta. A könyv orvosi része Lehoczky Béla, M. Kir. orvos-százados munkája.. Kassa, 1942.,"Wiko" Kő- és Könyvnyomdai Műintézet, Második kiadás, Újrakötött félvászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával. DEDIKÁLT példány!
Apor Dezső-Nagy Béla: Hogyan készül? A modern technika és az ipari munka vívmányai. Bp., [1928], Athenaeum, VII+272 p. Harmadik kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötésben.
Molnár János: A rádiótelefon elméleti és gyakorlati ismertetése. Bp., 1926, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, gerincnél félig levált, kopottas állapotban.
Vásárhelyi Pál és a reformkori mérnökgeneráció. A Közlekedési Múzeum és a Magyar Környezetvédelmi és Vízügyi Múzeum kiállítása katalógusa. Bp., 1995., Közlekedési Múzeum - Magyar Környezetvédelmi és Vízügyi Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.