Foto Zahl der Lose: 491
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1564981
13007
428
30000
Photo
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945): Csónakázó-tó, pecséttel, aláírással jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, 18x13 cm
1782938
13008
428
30000
Photo
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett, Rejtvényfejtő c. vintage alkotása, 14,7x13 cm
2116439
13009
428
11000
Photo
cca 1931 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó (Öntöző berendezés a zuglói bolgár kertészetben), 7,5x6,1 cm 2116443
13010
428
Photo
cca 1930 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó (Látkép Budáról), 8,6x13,6 cm
2116568
13011
428
Photo
cca 1929 Budapest, batyus árusok, Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó, 6x8,3 cm
2161065
13012
428
Photo
cca 1930 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, aláírt, pecséttel jelzett, vintage fotó, a kép sarka hiányos, 13x17,8 cm
2151794
13013
428
Photo
cca 1941 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, 2 db SZTEREO, vintage fotó, csak J(obb) és B(al) betűvel jelölve (Csendélet kompozíció), sztereonézővel ellenőrizve, működik a térbeli látvány, a Kinszki hagyatékon belül is ritka lelet, 4,5x4,5 cm
2184375
13014
428
11000
Photo
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotó (Látkép a tél végén), 8,5x11,6 cm 2184372
13015
428
11000
Photo
cca 1934 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotó (keselyűfejű gyöngytyúk), 13x8,8 cm
2184388
13016
428
Photo
1930 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, a szerző által datált vintage fotó (Hajóvonta uszályok), ez a szerző 797. sz. felvétele), 5,6x8,2 cm 2184391
13017
428
11000
Photo
cca 1937 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, a szerző által aláírt és feliratozott vintage fotó (Fürdés a Dunában), 6,2x8,6 cm
2184363
13018
428
11000
Photo
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, vintage NEGATÍV (kirakodás uszályból), 6x9 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF