13175.
428. Gelaufene Fernauktion
Foto
1 600 HUF
1894 Bp., a régi pesti városháza, keményhátú fotó Hatschek Miksa (Max Hatschek) budapesti műterméből, hátoldalán feliratozott, pecséttel jelzett, sérült, 16,5x11 cm