13179.
428. Gelaufene Fernauktion
Foto
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Gyarmati István: "XIV. Ilka u 34/a" Egyedi fotóművészeti alkotás. Jelzett, sorszámozott 2/10. Tanusítvánnyal. Fotó mérete: 40x40 cm, keretben.