Ivanácz Zsolt József (1869-?): Lány népviseletben. Olaj, karton. Jelez... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/428/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Ivanacz-Zsolt-Jozsef-1869-Lany-nepviseletben-Olaj-karton-Jelezve-balra-lent-Dekorativ-~II2740045
2740045
10153
428
28000
Beschreibung: Ivanácz Zsolt József (1869-?): Lány népviseletben. Olaj, karton. Jelezve balra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50x40 cm
: pk