Józsa János (1936-2016): Sebes Gy. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/428/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Jozsa-Janos-1936-2016-Sebes-Gy-Rezkarc-papir-jelzett-30x19-cm~II2692400
2692400
10155
428
Rufpreis:
2 800 HUF 7,43 EUR , 8,00 USD
Beschreibung: Józsa János (1936-2016): Sebes Gy. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm
: ekb