10270. 428. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
12 000 HUF
0 HUF
Prihoda István (1891-1956), C. Vogel pinx: Engedjétek hozzám... (Jézus gyerekekkel). Színezett rézkarc, papír, jelzett (Prihoda). Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben. 63×48 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk