10433.
428. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
15,92 EUR, 17,14 USD
Filyó János jelzéssel: 10 db grafika (tárgyak, csendéletek), XX. sz. eleje körül. Vegyes technika (akvarell, ceruza), papír, vegyes állapotban, lapméret: 43x30 cm és 48,5x31 cm között