10435.
428. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
19 000 HUF
50,40 EUR, 54,29 USD
Réti jelzéssel: Tájkép. Olaj, farost, dekoratív keretben 37x22 cm