10429.
428. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Voróczki E. jelzéssel: Táj alakokkal. Olaj, karton, sérült keretben, 23x17cm