10672. 428. Gelaufene Fernauktion Stich
2 000 HUF
0 HUF
Árvízképek 1876-ból. Rotációs fametszet, papír. Dekoratív, kissé sérült, üvegezett keretben, 34x23 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk