10654. 428. Gelaufene Fernauktion Stich
3 200 HUF
0 HUF
Borbélynál, színes litográfia, papír, jelzés nélkül, XIX. sz. második fele, 25x17,5 cm, dekoratív üvegezett fakeretben
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk