10648.
428. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
David Teniers után, Abel Lurat (1829-1890) metszése: L'ouie. Rézkarc, papír, jelzett a metszeten. 22x16 cm