Antik Zahl der Lose: 153
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2632052
11532
428
32000
Antique
2690526
11533
428
Antique
Antik afikai csontfaragás, korának megfelelő állapotban, h: 12 cm
2704247
11534
428
4800
Antique
Kínai cloisonne hamutál, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 14 cm 2717003
11535
428
Antique
Réz falikar párban. Új vezetékkel. 21x25 cm
2694348
11536
428
Antique
Harcosok, selyemkép, Délkelet-Ázsia (Thaiföld v. Jáva?). XX. sz. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 31x29 cm
2694343
11537
428
Antique
2676330
11538
428
Antique
2676328
11539
428
Antique
2690581
11540
428
Antique
2 db ragu és köretes tál, ezüstözött alpakka, jelzett, minimális kopásnyomokkal, d: 18-30cm
2746104
11541
428
24000
Antique
Exkluzív, nagy méretű tenyésztett gyöngy garnitúra, fehér színű, nyaklánc h: 44 cm, karlánc h: 18 cm, fülbevaló h: 4 cm 2737404
11542
428
32000
Antique
Eredeti Vintage Hermes selyem kendő gyönyörű színekben, ló motívumokkal, jelzett. 1960 körül, Párizs. Tervező: Jacques Eudel. Méret: 86x88cm. 2746101
11543
428
24000
Antique
Exkluzív, nagy méretű tenyésztett gyöngy garnitúra, nyaklánc h: 44 cm, karlánc h: 18 cm, fülbevaló h: 4 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF