11568.
428. Gelaufene Fernauktion
Antik
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Ezüstözött alpakka keresztelőpohár, domborműves díszítéssel. Jelzett, kopott, kisebb horpadásokkal, m: 7,5 cm