1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
cca 1900 Munkácsy Mihály (1844-1900) festménye és Neogrády Antal (1861-1942) akvarellje után: A szlávok hódolása Árpád előtt. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 12x18,5 cm