Flohmarkt Zahl der Lose: 621
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2737162
11824
428
Flea Market
2737163
11825
428
Flea Market
2737165
11826
428
Flea Market
2737170
11827
428
Flea Market
Zuhany csaptelep, krómozott fém, jelzett, KIWA és műanyag zuhanyfej. Használt állapotban. 2737173
11828
428
Flea Market
2737180
11829
428
Flea Market
Túrabot / fokos fém fejjel. Alul is fém 88 cm
2737182
11830
428
Flea Market
Túrabot / fokos fém kalapács fejjel. Túra jelvényekkel 88 cm 2737414
11831
428
3200
Flea Market
2 db Télapós, fenyős díszpárna, 45x45 cm 2737421
11832
428
Flea Market
Sharp El-2607 vezetékes számológép, 11 tekercs papírral, működik.
2737666
11833
428
Flea Market
2737681
11834
428
3800
Flea Market
4 db klf. parfüm, bontatlan.
2737695
11835
428
3800
Flea Market
1979 bőr táska, kopott, jelzett, 35x28cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF