Nevadai hajtóvadászat. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Franchot Tone szereplésével. Rendezte: Allan Dwan. MFI Film. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Sérült, hiányos, hajtásnyomokkal, foltos. 95×30,5 cm / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie "Trail of the Vigilantes, lithograph on paper, in damaged condi...
A láp virága, 1943. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Fényes Alice (Aliz), Jávor Pál és mások szereplésével. Herczeg Ferenc regénye. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Kellner Márkus Nyomda. Erdélyi-Kárpát Film. Kováts Béla Filmreklám. Sérült, hiányos, foltos, hajtásnyomokkal 98×31,5 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, in damaged condition, li...
1941 Szentendre, személyes bejelentési kötelezettség lakás, tartózkodás esetére csendőrség, munkaszolgálat, stb esetére . Nagy méretű plakát, hajtva. 62x98 cm