11718.
428. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
15 000 HUF
39,79 EUR, 42,86 USD
Segesdi György (1931- 2021): Proletár nő. Kézzel formázott agyag. Jelzett. Kopott. m: 44 cm