Uhren Zahl der Lose: 34
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2743307
11742
428
120000
Watches
Ezüst (Ag) tokos Breventé S.G.D.G. stopperes, kronográfos óra, működik, kis számlap sérüléssel, jelzett, d: 50mm 2738341
11743
428
Watches
Fero Antimagnetic 15 köves svájci karóra, másodpercmutatós, fém szíjjal, kissé koszos számlappal, karcos üveggel, viseltes tokkal, nem kipróbált, d: 33 mm 2738346
11744
428
Watches
Acat szovjet stopper óra, szép állapotú számlappal és üveggel, a tok hátoldalán "Third U.S. Army Ski School Garmisch-Partenkirchen" (Amerikai hadsereg síiskolája Németországban) zománcozott fém jelvénnyel (cca 1940-1950). Nem kipróbált, eredeti műanyag tokban, d: 5 cm 2738336
11745
428
Watches
Thiel mechanikus zsebóra, fém tokkal, másodpercmutatós, üveg nélkül, rozsdafoltokkal, nem kipróbált, d: 49 mm 2741746
11746
428
Watches
Órás mandzsetta pár, dobozában, elem nélkül, d: 2 cm 2738324
11747
428
Watches
Roamer Searock svájci karóra, másodpercmutatóval, fém szíjjal, kis kopásnyomokkal, nem kipróbált, d: 33 mm. Sorozatszám: Mod. 520-2210.332 2738331
11748
428
Watches
Poljot 17 köves mechanikus karóra, vízálló fém tokkal, vászon szíjjal, kissé viseltes, nem kipróbált, d: 32 mm 2738318
11749
428
Watches
Meixner svájci karóra, másodpercmutatós, fém szíjjal, a számlapon kis folttal, nem kipróbált, d: 34 mm 2732516
11750
428
15000
Watches
Swatch kvarc óra, elemcserére elemtartó fedlapján kis horpadás d: 42mm 2743104
11751
428
24000
Watches
Doxa nagyméretű vasutas zsebóra, fém tokban, sérült számlappal. 8 napos, jelzett szerkezettel, hátoldalán mozdony díszítéssel, működő állapotban, tisztításra szorul d:70mm 2738334
11752
428
Watches
Raketa 21 köves mechanikus karóra, szíj nélkül, az üvegen sérüléssel, nem kipróbált, d: 34 mm
2738330
11753
428
Watches
Molnia (Molnija) szovjet fémtokos zsebóra, másodpermutatós, kissé koszos számlappal, nem kipróbált, d: 42 mm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF