https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 106
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2745810
32686
428
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1988. "Dobó István Emlékverseny Eger 1988 II." egyoldalas hollóházi porcelán plakett, előoldalán "28.221" feliratú cetlivel (88mm) T:2 hátoldalán ceruzás firka
Das Lot is nicht erreichbar
2660338
32687
428
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1989. "Sportegyesületek Országos Szövetsége - Emlékérem" egyoldalas, bronz emlékérem, hátlapon gravírozva, eredeti dísztokban (69mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2676916
32688
428
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Fritz Mihály (1947-), Lapis András (1942-) 1989. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) Országos Bajnokság" kétoldalas Br emlékérem füllel (42,5mm) T:1- kis karc
Das Lot is nicht erreichbar
2744344
32689
428
0
9000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS" a Barcelonai Olimpia alkalmából készült jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott "2002" tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban. Szign.: Papp László (42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, patina
Das Lot is nicht erreichbar
2684536
32690
428
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1994. "Testnevelés- és Sportfejlesztéséért" öntött bronz emlékplakett (115mm) eredeti tokban, fedelében aranyozott Br lemezplakettel "Testnevelés és Sport Fejlesztéséért Emlékplakett - Molnár Gyula - 1994" T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2371145
32691
428
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Ifj. Szlávits László (1959-) 1996. "Magyar Sportért" Br plakett (77mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2738990
32692
428
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1997. "Amatőr Ökölvívó Világbajnokság Budapest" kétoldalas bronz emlékérem (65mm) T:1-
Hungary 1997. "Amateur World Boxing Championships Budapest" two-sided bronze medallion (65mm) C:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2619625
32693
428
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
2004. "Iharos Sándor, Söjtör József emlékverseny / 20. Nemzetközi atlétikai verseny 2004. Hungary - Honvéd kupa" kétoldalas Cu emlékérem (58mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2736983
32694
428
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
2008. "Budapesti Sporthorgászok Egyesülete 100 éves 1908-2008" egyoldalas kerámia plakett, peremén és hátoldalán akasztást segítő lyukakkal és madzaggal (128mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2620365
32695
428
0
2200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás
Das Lot is nicht erreichbar
2131541
32696
428
0
3400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
DN "DIÁK SZÖVETSÉG" labdarúgás témájú fém sport emlékérem, nemzeti színű zománcozott Br talapzaton (60mm) T:2-
Das Lot is nicht erreichbar
2132397
32697
428
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
DN "SÜTŐIPAROSOK KÖRÉTŐL A GYŐZTESNEK" labdarúgó aranyozott Br fülezett díjérem (30mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse