Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 106
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2678360
32614
428
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1900. "Ép ész csak edzett testben él / Verseny díj II" Br díjérem (29mm) + Exner Károly (1850-1919) 1905. "Magyar Tanulók Országos Tornaversenye - 1905 / Küzdj és Bízva Bízzál" Br díjérem mellszalag nélkül (34mm) T:2 patina 2740848
32615
428
Numismatik
1902. "Hercules Athletikai Club Budapest" ezüstözött bronz sport díjérem fém függőn (az érem 50x40mm) T:2 lánc sérült 2743251
32616
428
Numismatik
1912. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912" kétoldalas ezüstözött bronz díjérem eredeti tokban (48mm) T:1,1- kopott ezüstözés
2585720
32617
428
Numismatik
2745095
32618
428
Numismatik
~1920. "ELŐRE SE" zománcozott sport klub gomblyukjelvény (17x13mm) T:1- 2585715
32619
428
Numismatik
~1920. "NSC (Nemzeti Sport Club)" egyoldalas ezüstözött bronz lapka (46x24mm) T:2 2742222
32620
428
Numismatik
Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) ~1920. "MTK (Magyar Testgyakorlók Köre)" bronz emlékplakett szignó nélkül, hátoldalán "I. díj" gravírozással (44x43mm) T:2
HP 2338. 2720429
32621
428
Numismatik
2620176
32622
428
Numismatik
1925. "Athlétikai Verseny díj / 1925. VII. 19." egyoldalas Br díjérem nem eredeti mellszalagon, hátoldalán gravírozva (50x37mm) T:2 patina
2742225
32623
428
Numismatik
Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) 1927. "MTK (Magyar Testgyakorlók Köre)" bronz emlékplakett szignó nélkül, hátoldalán "1927 II." gravírozással (44x43mm) T:2
HP 2338. 2738663
32624
428
3400
Numismatik
1927. "Somogyi Levente Versenyek - 1927 / Patria" bronz díjérem mellszalag nélkül, "Arkanzas Budapest" gyártói jelzéssel (30mm) T:2
2620125
32625
428
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF