31091.
428. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
DN "Gróf Széchenyi István" egyoldalas aranyozott bronz öntvény (72mm) T:2,2- kopott aranyozás, hátoldalán karcos