11433.
428. Gelaufene Fernauktion
Gläser
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Ezüst (Ag) berakásos csiszolt üveg hamutál, jelzett, kopásnyomokkal, csorbával, d: 14,5 cm, ezüst: nettó 12 g