17525.
429. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
1943 Magyar Szemle XLV. köt. 3. (193.) sz. Szerk.: Eckhardt Sándor. Bp., 1943, Athenaeum, 113-168 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, az elülső borítón kis hiánnyal.