17567.
429. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Bajza összegyűjtött munkái V. kötet. Toldy Ferenc által. Pest, 1863, Heckenast. Második kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon kötés, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen címkenyomokkal, a címlapon ajándékozási bejegyzéssel.