17526.
429. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Balkovitzné Cynotler Magda: Olvasmányunk: A Tüskevár. 1978, Fővárosi Pedagógiai Intézet. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.