17522.
429. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Erdős Renée: Az indiai vendég. Bp., 1929, Révai. ALÁÍRT! Egészvászon kötés, gerincnél szakadt, előzéklap sérült, címlap szakadt, kopottas állapotban.