17383.
429. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Koroda Miklós-GyÅ‘ry Vilmos: A sötétség trónállói. Antiklerikális karikatúrák. Szövegét Ãrta Koroda Miklós. Válogatta: GyÅ‘ry Miklós. Bp., 1953, Művelt Nép. Kiadói félvászon-kötés, kis kopásnyomokkal.