17524.
429. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Marryat, Frederick: Rüstig Zsigmond, a brémai kormányos. Új Robinson. Marryat kapitány után a magyar ifjúság számára átdolg.: Dr. Kárpáti Károly. Bp., [1925], Afra (Tolna-ny.), 144 p. Szövegközi fekete-fehér illusztrációkkal. Illusztrált félvászon-kötésben, viseltes állapotban, foltos, kopott, sérült borítóval, helyenként foltos lapokkal, több, a kötéstől részben elvált lappal, az illusztrációkat részben kézzel kiszínezték. Ritka kötésváltozat.