17527.
429. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Osbourne, Lloyd: Sportszerelem. Ford.: Ruzitska Mária. Milliók Könyve 169. sz. Bp., 1928, Singer és Wolfner, 64 p. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, viseltes állapotban.