17528.
429. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Sebők Zsigmond: A hivatal és egyéb történetek. Bp., Lampel. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.