17380.
429. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 800 HUF
10,08 EUR, 10,86 USD
Virgoncz Gergely: Vígság tárháza. Bp., é.n., Hornyánszky. Félvászon kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, néhány kevés lapon ceruzás bejegyzésekkel.