16599.
429. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
6 000 HUF
15,92 EUR, 17,14 USD
Kortárs Magyar Művészeti Lexikon I-III. kötete. Szerk.: Fitz Péter. Bp., 1999-2001, Enciklopédia. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, a II. kötet gerincén kis kopásnyommal, de alapvetően szép állapotban.