16740.
429. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 400 HUF
6,37 EUR, 6,86 USD
Ludmila Kybalov-Olga Herbenová-Milena Lamarová: Képes divattörténet az ókortól napjainkig. Bp.,1977, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, hiányos papír védőborítóban.