16763.
429. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
Lyka Károly 2 könyve: Közönség és művészet a századvégen. Magyar Művészet. 1867-1896.; Magyar művészélet Münchenben. Magyar Művészet. 1867-1896. Bp., 1982., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.