17028.
429. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
100 HUF
Niilo Valonen: A finnugor népek népművészete. hn., 1978, Otava és Corvina. Ford.: Lehtinen Ildikó. Rácz István fotóival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói kopottas papír védőborító.