17098.
429. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Vízvári Mariska szakácskönyve. Száz specialitás. Reprint kiadás. Bp, 1986, Közgazdasági és Jogi Kiadó. Illusztrált kiadói kartonált papírkötésben, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.