800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Ferdinand Anton: A Nő a Kolumbus előtti Amerikában. Ford.: Szántó Tamás. Bp.,1976., Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, kissé kopott papír védőborítóban.