10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Podhradszky József: Béla király névtelen jegyzőjének idejekora és hitelessége. Oklevelek, egykoru és közelkoru kutfők szerint birálta és értelmezte - -. Budán, 1861. Bagó Márton ny. 430 l. 1 sztl. lev. 235 mm. Egyetlen kiadás. Korabeli félvászon védőkötésben Jamniczky Lajos (?-1895) építész műgyűjtő pecsételt ex librisével Kissé kopott