17158.
429. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Bucsányi Gyula: Napfürdőzés és a napfény gyógyhatása. Bp., én., Légrády. Negyedik kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, két ex-libris-szel, közte az egyik Sinkó Károly (1910-1967): Ex libris Budinszky Sándor, klisé, papír, jelzett (Sinkó K. 1932.), 8,5x6 cm