15142.
429. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
Suomi on Kaunis. Finnland ist schön. Beautiful Finland. Helsinki., 1933., Werner Söderström Osakeyhtiö. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói haránt alakú félvászon-kötés, kopott borítóval.