1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Újszövetségi görög-magyar szótár. Szerk.: Dr. Kiss Jenő. Bp., 1951, Református Egyetemes Konvent Sajtóosztálya. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel.