Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 39
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2752672
10829
429
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Felköltöztünk Budapestre rézkarc, papír. Jelzett 8,5x11,5 cm 2704949
10830
429
Ex libris - small-graphics
Le comte George Festetits de Tolna (Gróf tolnai Festetics György, 1755-1819). Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. XX: sz. második fele. Kissé hullámos. 6,5x8,5 cm 2752645
10831
429
Ex libris - small-graphics
Kozma Lajos (1884-1948): Ex libris Kner Albert. Klisé Jelzett a nyomaton 9,5x7,5 cm 2721957
10832
429
Ex libris - small-graphics
Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus Heliogravúr, papír, jelzett a nyomaton Choisy Le Conin 15 ×16 cm 2752651
10833
429
Ex libris - small-graphics
Haranghy Jenő (1894-1976): Ex libris Komáromi János. Klisé Jelzett a nyomaton 7,5x10 cm 2756075
10834
429
Ex libris - small-graphics
Menyhárt József (1901-1976): Erotikus ex libris, fametszet, papír, 13×6 cm 2756070
10835
429
4600
Ex libris - small-graphics
Gergely Tibor (1900-1978): Neu Ernő avantgárd stílusú ex libris, linó, papír, jelzett a metszeten, 12,5×8,5 cm 2752658
10836
429
Ex libris - small-graphics
Horváth Endre (1896-1954): Vajdahunyad vára. rézmetszet, papír. Jelzett a nyomaton. 14x10 cm 2605221
10837
429
Ex libris - small-graphics
Pituk József Viktórián (1906-1991): Boldog karácsonyt. Linómetszet, papír. Jelzett a nyomaton 14x10 cm
2752690
10838
429
Ex libris - small-graphics
Gara Arnold (1882-1929): Ex libris Rosa Braun. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 14×10 cm
2748148
10839
429
Ex libris - small-graphics
Vén Zoltán (1941-): 25 év KBK. "Az ex libris a képzőművészet epigrammája "Ebergényi Tibor. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. Üvegezett fakeretben. 8,5x10 cm
2749584
10840
429
Ex libris - small-graphics
Dénes János: A Bodrog partján. Linó. Jelzett. 20x15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF