Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 532
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2755850
429
Grafikák Barczi Pál, Csabai Kálmán, Feledy Gyula, Kunt Ernő, Lenkey Zoltán, Mazsaroff Miklós, Máger Ágnes, Pető János, Seres János, Tóth Imre jelzett grafikáival. 30x42 cm 2754543
10001
429
Rajzok Szolnokról. Mappa 15 db képpel, többek közt Ámos Imre, Zádor István, Gácsi Mihály, Baranyó Sándor képeivel. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Készült a Damjanich János Múzeum sokszorosító műhelyében, 200 példányban. Hiányos, kompletten 18 db nyomatot kell tartalmaznia. Kiadói sérült karton mappában. Lapméret: 41,5×29,5 cm 2752933
10002
429
Ábrahám Rafael (1929-2014): Mátáys-templom. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 28x19,5 cm 2748984
10003
429
28000
2734681
10004
429
Almásy Aladár (1945-): Lehajolt érte, hogy magához vegye. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott V/18. 20,5x15 cm 2719118
10005
429
6500
Almásy Aladár (1945-): Tüdő tangó. Színezett rézkarc, papír, sorszámozott, 12/25, jelzett, keretben 25x20 cm 2752032
10006
429
András Tibor (1921-2000): Ehnaton fáraó. Vegyes technika, papír, jelzett. 15x12 cm 2750054
10007
429
15000
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Paripa és madár. Filctoll, papír, jelzett. Paszpartuban. 18x18 cm
2546968
10008
429
Antal Irén (1903-1999): Erdei munka. Akvarell, papír, jelzett, 48×31 cm 2543565
10009
429
Aranyi Sándor (1949 - ) : Tájkép. . Olaj, farost, jelzés nélkül, fakeretben , 20×40 cm
2722510
10010
429
2734543
10011
429
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF