Fülöp Lajos (1939-2021): Őszi Balatonpart. Akvarell, papír. Jelezve jo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/429/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Fulop-Lajos-1939-2021-Oszi-Balatonpart-Akvarell-papir-Jelezve-jobbra-lent-hatoldalan-au~II2749102
2749102
10134
429
Beschreibung: Fülöp Lajos (1939-2021): Őszi Balatonpart. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal. Üvegezett fakeretben. 39x62 cm
: pk