7 000 HUF
18,57 EUR, 20,00 USD
Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István (1891-1956): Vető paraszt. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Glatz). Lap széle foltos. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 29×22 cm