7 000 HUF
18,57 EUR, 20,00 USD
Katona Kiss Ferenc (1909-1995): Alföldi fények, 1965. Akvarell, papír. Jelzett. Katona Kiss Ferenc autográf ajándékozási soraival 1971-ből. Üvegezett fa keretben. 12x25 cm