Kohán György (1910-1966): Konstruktív fej. Kréta, papír, jelzett. Üveg... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/429/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kohan-Gyorgy-1910-1966-Konstruktiv-fej-Kreta-papir-jelzett-Uvegezett-fakeretben-24x17-~II2715611
2715611
10243
429
19000
Beschreibung: Kohán György (1910-1966): Konstruktív fej. Kréta, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 24x17,5 cm.
: karap_norbert