4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Álmosító illat. Rézkarc, papír. Jelzett, számozott (38/100). Lap alja kissé foltos és kissé sérült. 15×10 cm